Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

Eakad alustasid eile Jaani kiriku 150. aastapäeva tähistamist

Meie koguduse eakad kogunesid eile kirikusse, et istuda väikese kontsert-palvuse järel üheskoos lauas, jällenäha üksteist ja meenutada vanu aegu. Vaimulikest olid koos nendega õpetajad ARNE HIOB ja EVE KRUUS ning diakon ANNELY NEAME. Umbes 80+ vanuses inimeste kutsumisega oli olnud haaratud paarkümmend inimest ja nende emotsioonid on eilse järel laes: kirik oli tulvil südamlikkust ning kohal oli mitusada inimest, kellest kohvilauda jäi paarsada.

Koguduse eakatel jätkus kiidusõnu ja heameelt kõige üle, eriti palju kiideti diakon Annely kinnitusel seda, et meie kirik on nii ilus ja korras ning siia on alati hea tulla, ning et Jaani kirikus on fantastilised inimesed, kes on valmis teenima. Ka põlvkondade kohtumine oli eile väga meeldiv ja muljetavaldavalt südamlik.

Koguduse juhatuse aseesimees KAIDI SARV on rõõmus: „23. septembril toimus Tallinna Jaani koguduse eakate koguduseliikmete pidu, mis oli pühendatud Jaani kiriku 150. sünnipäevale. Meie koguduses on umbes 700 üle 80-aastast liiget. Nendest osales eile mitusada inimest. See on väga tore ja näitab, et meie koguduse liikmed on aktiivsed ning tahavad koguduse elust ja tööst osa võtta ka kõrges vanuses.

Loodame, et kiriku juubeliaasta teeb kõigile rõõmu ja annab võimalusi kirikus aktiivselt käia, sest üritusi on palju. Loodame, et päris juubel 17. detsembril läheb ka hästi korda. Eilne üritus oli selle sissejuhatuseks.”

eakad1 eakad2 eakad3 eakad4 eakad5 eakad6

(Fotod: Heidi Tooming)

Kalender

E T K N R L P
3
7
10
13
14
17
21
24
27
28
31