Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

JAANI KIRIKU JUMALATEENISTUSTE OTSEÜLEKANDED TALLINNA TV-S JÄTKUVAD

Õpetaja JAAN TAMMSALU teatas rõõmusõnumit, et jumalateenistuste otseülekanded jätkuvad Tallinna TV veebilehel – esialgu kuni aprilli lõpuni. Eks ole ju tunda, et meie kirik on nime saanud armastuse apostel Johannese järgi! Aitäh kõigile, kes juba möödunud pühapäeval teenistust vaatasid.

Õp Tammsalu:

„Täna lõuna paiku tuli Tallinna linnavalitsusest teade otsusest, et Tallinna Televisioon kannab kuni aprilli lõpuni pühapäevaseid jumalateenistusi üle. See tähendab, et nüüd on juba rohkematel inimestel teada, kuidas ja kust seda regulaarselt vaadata – Tallinna TV lubas seekord ka ise rohkem reklaami teha, et inimesed leiaksid selle koha üles, kust kuulata-vaadata.

Meie jaoks tähendab see seda, et pühapäeval on kirikuuksed kindlasti kinni, teenistus on kuni aprilli lõpuni sõnajumalateenistus otseülekandena ja pärast ka järelvaadatavana. Sel pühapäeval jutlustab õpetaja EVE KRUUS ja nii see hakkab järjest minema, kõik meie koguduse vaimulikud riburada mööda. Ühel pühapäeval aprillis tuleb vist veel TOOMAS PAUL ja ka peapiiskop URMAS VIILMA on andnud nõusoleku ühel pühapäeval jutlustama tulla.

Igale teenistusele püüame mõne hea muusiku leida, sest muusikutel ei ole praegu esinemisvõimalusi ja nüüd on meie juures teenimisvõimalus – mitte küll rahateenimis-, vaid rahva ja Jumala teenimise võimalus.

Mu meelest on see väga ilus sõnum. Tallinna linnapea on arvamusel, et kui kirik saab mõndasadatki inimest teenida, siis sellest on kasu. Mul on hea meel, et Tallinna linn ja linnapea on sellise meelsusega. Sellest on suur abi.“

Otseülekandeid näeb Tallinna TV veebilehel www.tallinnatv.eu.

 

Kalender

E T K N R L P
5
9
12
15
16
18
19
22
23
25
26
30