Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

Õp Jaan Tammsalu teenib sel pühapäeval Brüsselis

Brüssel

Nagu ikka, on õpetaja JAAN TAMMSALUL kohustus teenida neli korda aastas ka Brüsseli eestlasi. Sel pühapäeval toimub „jõulune advenditeenistus“ Rootsi kirikus aadressil avenue des Gaulois 35.

Oma plaanidest räägib õpetaja JAAN TAMMSALU:

„Lähen aga jälle – neli korda aastas. Õigemini tänavu kolm korda aastas, sest ühe korra käis Brüsselis sealseid eestlasi teenimas Misjonikeskuse juhataja LEEVI REINARU. Sellel pühapäeval on Brüsselis taas eestlaste eestikeelne jumalateenistus – viimast korda sealse kohaliku organistiga, kes on eesti keele hästi ära õppinud ja on tõsine estofiil, aga on nüüd pärast kuut aastat neli korda aastas mängimist teatanud, et aitab küll. Edaspidi tuleb sinna uus organist leida, aga seekord saame teenistusel laulda veel tema orelimängu saatel.

Igal juhul vaatame meie 10. kuupäeval juba jõuludesse, sest jõulude ajal ei saa ei mina ega enamik sealseid eestlasi seal maal olla, jõulude ajal kipuvad kõik koju – vähemalt kellel see on võimalik. Nii on siis Brüsselis sel pühapäeval „jõulune advendijumalateenistus“.

Tere tulemast neile, kes sealkandis liikumas! Kirik on väga vahva koha peal ja kergelt leitav, nii et tasub kindlasti tulla.“

Kalender

E T K N R L P
3
7
10
11
13
18
20
21
24
25
27
28