Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

Õpetaja Jaan Tammsalu kutsub vabatahtlikke abilisi kiriku aastapäeva teenistusele!

Jaan Tammsalu

17. detsembril saab meie kirik 150-aastaseks. Et kõik sel päeval sujuks, selleks oleks vaja abijõudu. Igaüks, kes tunneb, et saab sel päeval tulla ja aidata oma kogudust, võiks endast teada anda meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades kantseleisse tel 644 6206.

ÕP JAAN TAMMSALU KUTSUB:

„Me liigume nii kummaliselt kiiresti 17. detsembri lähedusse. Ennustajad ennustavad, prohvetid prohveteerivad, et rahvast saab olema väga palju. Kui me mõtleme selle peale, et kiriku 150. aastapäeval liigub üks osa inimesi Pühavaimu kirikusse kella 9-ks ja siis Jaani kiriku ette kuulama kellamängu, siis teine osa inimestest tuleb otse kirikusse ja hõivab istekohti – lisaks jõuab siia ka suur hulk inimesi väljast ... ja kuhu nemad siis istuvad?

Mul on vahetevahel juba väikesed õudusunenäod, et need, kes tulevad protsessioonis, seisavad lõpuks taga nagu jõulukirikulised, sest ees on kõik kirikupingid juba hõivatud ... Seetõttu on selline mõte, et kui oleks neid inimesi, kes oleksid valmis aitama korraldada seda, mis on seotud kohvilauaga pärast teenistust – tuleb jagada kohvi, sünnipäevatorti või kringlit 400–500–600–700 inimesele –, ja tuleb inimesed aidata istuma, nii et pingid saaksid korralikult täis, siis oleks suurepärane. Me vajame selleks inimesi. Need inimesed, kes oleksid valmis seda tööd enda kanda võtma, võiksid koguduse meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. saata kirja ja öelda, et nad on valmis 17. detsembril kell 9 tulema ja aitama.

Meie kiriku sünnipäev võiks olla väärikas, ilus ja pidulik ning oleks hea, kui kõik leiaksid sel hommikul endale kirikus koha ning pärast ka tüki kringlit ja tassi kohvi. Võtame ennast kokku, teeme korraliku peo, aga ärme laseme ennast vaid teenida ja teenindada, vaid olgem need, kes aitavad, et kõik kaunisti korda saada.“

Kalender

E T K N R L P
5
9
12
15
16
18
19
22
23
25
26
30