Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

Jaan Tammsalu kutsub Avo Üpruse raamatu esitlusele Jaani kirikus

Meie vaimulikud raamatusoovitus AÜ

Kolmapäeval kell 17.30 on Tallinna Jaani kiriku keldrisaalis pisut erandlik raamatuesitlus – tutvustatakse Galluse kirjastuse raamatusarja „Meie vaimulikud“ avaraamatut Avo Üprusest. Vastsest raamatust räägivad Harkujärve kiriku õpetaja ja diakooniatalituse juht AVO ÜPRUS ning sarja toimetaja MARGIT ARNDT-KALJU. Kohapeal saab signeeritud raamatut osta 12 euroga.


Kutsub õpetaja JAAN TAMMSALU:
„Tallinna Jaani kirikus ollakse harjunud, et siin toimuvad ka raamatute esitlused. Aga alati on olnud see märge peal, et tegemist on koguduse enda õpetajate kirjutatud või nendest kirjutatud raamatutega. Nüüd me teeme ühe erandi. Kuna Galluse kirjastus alustas raamatusarja „Meie vaimulikud“ väljaandmist ja avaraamatuks on välja valitud luteri vaimulik, Tallinna praostkonda väga pikalt ja hästi teeninud mees – Avo Üprus –, siis teeme selle erandi ära.


Avo Üprusest kirjutatud raamatu esitlus on kolmapäeval, 6. septembril kell 17.30. Aeg on sellepärast niisugune pandud, et keegi ei peaks mõtlema, mida vahepealse ajaga teha – nüüd saab otse töölt tulla. Me püüame seda esitlust mitte pikaks ega igavaks ajada. Ma olen olnud esitlustel, kust ma olen ära läinud ilma raamatut ostmata, kuna lihtsalt räägitakse ja räägitakse ja jäädaksegi rääkima. Ometi räägib raamat enda eest kõige paremini ja ma kinnitan, et Avo Üpruse raamat on väga hoogsalt, põnevalt ja ilusasti kirjutatud. Selle raamatu esitlusele tasuks kindlasti tulla. Tere tulemast!“

Kalender

E T K N R L P
5
9
12
15
16
18
19
22
23
25
26
30