Vabaduse plats 1, Tallinn

Koguduse lood

Õpetaja Jaan Tammsalu kutsub „Loodud sõna õhtule“: Marko Tiitus, Janek Mäggi, Madis Metsamart

MT1 JM MM

Esmaspäeval kell 18 on „Loodud sõna õhtul“ õhtujuht JANEK MÄGGI külaliseks Viljandi Jaani koguduse vaimulik, praost, kirikuvalitsuse liige ja kolumnist MARKO TIITUS. Muusikat teeb kellamängu kelladel ERSO löökpillimängija MADIS METSAMART. „Loodud sõna õhtu“ toimub kirikus tasuta.

Õpetaja JAAN TAMMSALU kutsub kõiki:

„Loodud sõna õhtu“ on seekord eriline. Eks see on iga kord eriline, aga seekord on see eriliselt eriline. See on ainus „Loodud sõna õhtu“, kus on võimalik kuulda, kuidas helisevad meie kiriku kellamängu kellad. Järgmise „Loodud sõna õhtu“ ajal novembris on need juba teel torni poole. Madis Metsamart on lubanud esmaspäeval kellasid helistama tulla.

Ja kuna meie kellade mõte on pärit Viljandi Jaani kirikust – kirikust, kus olen olnud üle 12 aasta õpetaja ja kus on nüüd õpetaja Marko Tiitus –, siis on täiesti loogiline, et just sel korral on kõnelemas Marko Tiitus. Ta on mees, kelle sõnal on kaalu, kelle mõttel on sügavust. Teda tasub kuulata, tal on, mida ütelda: läbi kaalutud sõnad, väga suur lugemus, ilusad mõtted – ja ei mingit keerutamist, vaid selged otseütlemised.

Seetõttu tule kohale! Äkki puudutab see sinugi hingekeeli – kellad helisevad edasi, kui pärast „Loodud sõna õhtut“ koju lähed, ning kirikust saad kaasa häid ja tõsiseid mõtteid. Ära maga seda korda maha!“

Kalender

E T K N R L P
3
7
10
13
14
17
21
24
27
28
31